Photoshop programı profesyonel olarak tam bir grafik tasarım üzere vektörel tabanlı bir programdır. Sıklıkla grafik tasarımcılar tarafından katalog dergi broşür vb. unsurların yanı sıra profesyonel fotoğrafçılar tarafından da resim düzenlemek için kullanılır. Bizim amacımız ise 3ds MAX'te aldığımız renderları daha gerçekçi kılmak adına "Post Production" dediğimiz uygulamayı sağlamak ve yine alınan renderlarımızı print / basım - matbaa süreçlerinden önce genel olarak form ebat ve efektler bakımından derlemek yine 3ds MAX programında materyal oluştururken istediğimiz doku / texture'ları elde etmek maksatlı olacaktır. 

Photoshop tam olarak resim düzenleme sanatıdır diyebiliriz. içinde barındırdığı sayısız özellik ve efektler ile resimlerimizi daha gerçekçi ve sofistik etmenler sayesinde müşterilerimize sunmamızı sağlar. Tabi bu eğitimlerimizde bir grafiker yetiştirmek kapsamında Bir Photoshop eğitiminden bahsetmiyoruz. Bizim amacımız 3ds MAX süreçlerinde içeriğinde ve sonrasında RENDER larımız için ayrıcalık sağlamaktır.
 
PROGRAM EĞİTİM İÇERİĞİ :
 
3ds MAX destekli Photoshop eğitimlerimiz haftalık olarak 8 saat sürmektedir. ve toplamda 2 hafta'da tamamlanmaktadır. Eğitim günlerimiz hafta sonu yani cumartesi / pazar günleri gerçekleştirilmektedir. ( Ctesi / 4 saat - Pazar / 4 saat )
Süreç'te 3ds MAX eğitimi devam ederken öğrenci/kursiyer arkadaşlara meslek gruplarına yönelik post production uygulama ve materyal editleme / onarma eğitimi sağlıyoruz.
 
Eğitim kapsamımız özel (birebir) ders şeklinde olabildiği gibi grup eğitimi şeklinde de gerçekleşmektedir. Kendi gruplarınızı da oluşturarak veya eğitim dönemi içinde kayıt yaptıran diğer arkadaşlara dahil olarak genel gruplar üzerinden de eğitim alabilirsiniz. 
 
Grup eğitim sınıfları 
En az İki(2) Kişi - En çok Beş(5) Kişi şeklinde gerçekleşecektir.
Eğitim ücretleri kişi sayısı ile orantılı olarak indirimli olacaktır. 
" Fiyat konusunda detaylı bilgi için telefon ile irtibat kurabilirsiniz."  
 

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

GRUP EĞİTİMLERİNDE %50'YE VARAN İNDİRİMLER SİZLERİ BEKLİYOR KENDİ GRUBUNUZU KURABILIR YADA GENEL GRUP EĞİTİMLERİNE KAYIT YAPTIRABİLİRSİNİZ. 

© 2023 Bursa 3d Eğitim Tasarım . Bir Selçuk TAŞ Creative Workshop Kuruluşudur.

Bizi Arayın: +90 533 743 90 81   /   cellchuk2005@gmail.com   /  Karya İş Merkezi - Kat:5 / B25 Nilüfer / BURSA